mikrofon

Dofinansowanie ze środków REACT-EU

redART EVENTS Rafał Wilczyński realizuje projekt pn. „Zwiększenie konkurencyjności firmy redART EVENTS Rafał Wilczyński, dotkniętej kryzysem wywołanym pandemią COVID-19”.

Zakres rzeczowy projektu obejmuje zakup:

-oświetlenia scenicznego wraz z wyposażeniem oraz

-wprowadzenia nowych technologii cyfrowych wykorzystujących medium Internetu do obsługi klienta i usprawniających organizację pracy Wnioskodawcy.

Cel projektu: Celem głównym projektu jest zwiększeniu konkurencyjności firmy redART EVENTS Rafał Wilczyński – przedsiębiorstwa negatywnie dotkniętego skutkami epidemii COVID-19 poprzez działania inwestycyjne ukierunkowane na odbudowę pozycji rynkowej MŚP w gospodarce po pandemii COVID-19 i zwiększenie jego odporności gospodarczej na kryzys do 30.09.2023 r.

Efekty

Zakup oświetlenia scenicznego w postaci ruchomych głowic LED wraz z wyposażeniem w postaci haków umożliwi firmie redART realizację większych zleceń, w ramach których konieczne jest zapewnienie większej liczby lamp z różnym zabarwieniem kolorystycznym. Dodatkowo pozwoli to firmie uniezależnić się od podwykonawców, a także świadczyć usługi w nowym zakresie jakim będzie oświetlenie architektoniczne.

Beneficjent: redART EVENTS Rafał Wilczyński

Wartość projektu: 419651,40 zł

Dofinansowanie projektu: 290003,00 zł

logo
Managment:tel. kom. +48 604 755 510
Rafał Wilczyński:tel. kom. +48 602 699 510